Гідроколонотерапія сонячна долина
Гідроколонотерапія сонячна долина

Гідроколонотерапія

Гідроколонотерапія – найдосконаліший, безпечний і ефективний спосіб очищення організму і товстої кишки, що дозволяє протягом певного курсу процедур очистити всі її відділи.

Гідроколонотерапія є безпечним, поступовим промиванням кишківника очищеною водою, без використання хімічних речовин. Гідроколонотерапія – природна процедура, що не порушує природний механізм функціонування кишківника.

Здоровий кишківник – основа здорового життя. Сьогоднішнє харчування рясніє рафінованими і консервованими продуктами і зниженою кількістю природної клітковини. Ці фактори викликають затримку фекалій в кишківнику, порушення нормальної мікрофлори, розвиток паразитів.

Проносні засоби викликають лише короткочасний ефект. Перевага гідроколонотерапії як промивання кишківника полягає в тому, що відбувається очищення не тільки просвіту, але і стінок кишківника. Гідроколонотерапія чудово усуває симптоми порушення роботи кишківника.

Товстий кишківник є кінцевою ділянкою травного тракту. Довжина кишківника близько 3 метрів, а діаметр – 4-7 см. До основних функцій кишківника відноситься: всмоктування рідини, формування і виведення калових мас. Товстий кишківник заселений дружньою мікрофлорою, яка синтезує різні харчові речовини, наприклад, вітамін К і частина вітаміну В. На жаль, більшість людей мають різні проблеми з кишківником.

Чи є у Вас якісь з цих проблем?

Закрепи, діарея, часті головні болі, радикуліти, слабкість, неприємний запах від тіла, захворювання шкіри, гази і здуття живота, порушення дихання, часті простудні захворювання, зниження працездатності…

Це все – показання для очищення Вашого кишківника!

 

Перша хвиля апаратного промивання кишечника пройшла в 1920-30 рр. ХХ ст. Взагалі, гідроколонотерапія була розроблена фахівцями NASA для підготовки астронавтів до космічних польотів. І у 60-х рр. з’явилися апарати нового покоління для гідроколонотерапії, які зробили цей метод абсолютно безпечний і високо результативним. Ефективність даної процедури настільки висока, що незабаром вона стала популярною у всьому світі. Підраховано, що один сеанс гідроколонотерапії рівноцінний 30 звичайним клізм, при цьому очищається не тільки пряма кишка, а весь товстий кишечник.

Недаремно у гідроколонотерапії багато потужних і красивих синонімів: високотехнологічна клізма, кишкове промивання-зрошування, моніторне очищення кишечника, генеральне прибирання організму, частковий кишковий лаваж (фр. le lavage – промивання, зрошення полого органу), «кишковий дощ», «йоржик для кишечника».

Опишемо один із головних органів нашого організму – товстий кишечник. Довжина його коливається від 90 до 215 см, діаметр – від 4 до 7 см, площа слизової оболонки кишечника бл. 200 м2. І тому 90 % часу пасажу (фр. passage – проходження) їжі по ШКТ припадає на товcтий кишечник. В нормі, за добу в товстий кишечник надходить бл. 1500 мл води, з яких більше 90 % (1350-1400 мл) всмоктується у всіх його відділах через слизову оболонку. Поверхня кожної ворсинки покрита одношаровим циліндричним епітелієм. Кожна епітеліальна клітина ворсинки має вирости апікальної (кінцевої) мембрани – 3-4 тис. мікроворсинок. Кругові складки, ворсинки і мікроворсинки збільшують поверхню слизової кишечника.